Rozumný člověk nemůže jít k Jílkové

12. 11. 2015


Vážený pane Kartousi, je mi upřímně líto, že i Vy máte zapotřebí lézt do kotle k domině Jílkové. Asi jste to myslel dobře, ale rozumný člověk, který si pustí 2-3 díly těchhle "sraček", a víc jsem toho vážně nevydržel, přeci nemůže přijmout do takového divadla pozvání.

Kdyby to odpískaly už dávno všechny ty známé a většinou i inteligentní tváře z řad hostů, nemůže pořad "Máte slovo" přežít.

Nedokážu pochopit, že má ČT, kterou mám vesměs rád, potřebu vysílat takovou blbost podobného formátu. Jó, kdyby se pořad jmenoval "Máte klacek" nebo "Máte kámen" možná by to bylo ke koukání...

V posledních pár dnech se v ČT objevují upoutávky na "novou show" Zlatá mládež nebo tak nějak. Už jen po zhlédnutí traileru se třesu strachy, co to zase bude a jak to naše prázdné duše obohatí..., píše Marek Procházka.

Vytisknout

Související články

Máte slovo, tedy žvaňte a manipulujte

12.11. 2015 / Bohumil Kartous

Česká média často velmi nepokrytě hájí zájmy svých majitelů, často prostě jen nasedají na davové trendy a psychózy, protože to přináší čtenost, návštěvnost a tedy potenciál k zisku z reklamy. Česká republika patří k zemím, které vynakládají nemalé pr...

Obsah vydání | Čtvrtek 12.11. 2015